Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Genç Fotoğrafçılar Kardelenlerin Güzelliğini Fotoğrafladı

Genç Fotoğrafçılar Kardelenlerin Güzelliğini Fotoğrafladı

Haberler Z Haberler Z -
0

‘Baharın Müjdecisi’ Kardelenler Objektiflere Yansıdı

‘Muş ovasında, havanın ısınmaya başlamasıyla kırsal alanlarda kardelenler açmaya başladı. Halk Eğitimi Merkezi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen temel fotoğrafçılık kurslarına katılan kursiyerler, teorik eğitimlerinin ardından kardelenlerin bulunduğu bölgede fotoğraf çekti.

Usta Öğretici Kenan Demir Destek Verdi

Usta öğretici Kenan Demir, fotoğrafçılık kursu katılımcılarına hem teorik bilgi hem de pratik eğitim verdiklerini belirtti. Öğrencilere yaklaşık bir aydır teorik dersler verildiğini ve kardelen çiçeklerini fotoğrafladıklarını söyleyen Demir, özellikle il dışından gelen üniversite öğrencilerine ilin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tanıtmaya çalıştıklarını vurguladı.

Kursiyerlerden Hasret Günay Memnuniyetini Dile Getirdi

Hasret Günay ise bu tür etkinliklerin kendilerine sanatı ve doğayı bir arada deneyimleme fırsatı sunduğunu belirterek, “Kentimizin tarihi ve doğal güzelliklerini fotoğrafladık. Baharın müjdecisi kardelenlerin açtığı bu dönemde hem pratik deneyim kazanma hem de doğanın eşsiz güzelliklerini fotoğraflama fırsatı bulduk. Çok mutluyuz.” açıklamasında bulundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir