Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Megan Fox, Makyajsız Selfie’siyle Hayranlarını Şaşırttı

Megan Fox, Makyajsız Selfie’siyle Hayranlarını Şaşırttı

Haberler Z Haberler Z -
0

37 yaşındaki Hollywood yıldızı Megan Fox, doğal güzelliğini sergileyen, makyajsız bir selfie paylaşarak hayranlarını şaşırttı. Ancak fotoğrafın filtreli olup olmadığı konusu gündemde.

Fotoğrafın Detayları

Mavi saçlı olduğu fotoğrafta çok hafif bir makyaj yapmış gibi görünen Fox, sıklıkla başvurduğu ten makyajını yapmadığı dikkatlerden kaçmadı. Coachella Festivali sonrası saçlarını uzattığını söyleyen Fox, kıyafet olarak siyah sutyen ve kırmızı pijama altı tercih etti.

Instagram’da Yankı Uyandırdı

21,8 milyon kişinin takip ettiği Instagram hesabında, fotoğrafı 1,3 milyondan fazla kişi beğenirken, binlerce kişi de Fox’un farklı görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için yorum bölümüne akın etti.

Bir kullanıcı, “Bu Megan Fox değil, filtre.” derken bir diğeri, “Hesap adını okuyana kadar kime baktığımı bilmiyordum…..bu da nesi???” şeklinde yorum yaptı. Üçüncü bir kişi ise, “Bunun Kim Kardashian olduğunu sanıyordum.” şeklinde şaşkınlığını ifade etti.

Ancak söz konusu fotoğrafı beğenenler de oldu. Bir hayranı, “Makyajsız harika görünüyorsun” derken bir başkası da, “İşini yap, sen muhteşemsin” mesajını paylaştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir