Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Samsung Galaxy Tab S8’in geniş ekranı, ‘S Pen’ ile tuvale dönüşüyor

Samsung Galaxy Tab S8’in geniş ekranı, ‘S Pen’ ile tuvale dönüşüyor

Haberler Z Haberler Z -
0

Samsung’un yeni Galaxy Tab S8 Tablet serisi, Galaxy Tab S8 ve S8+’ın yanı sıra seride ilk defa piyasaya sürülen en büyük ekrana ve en güçlü performansa sahip Galaxy Tab S8 Ultra’dan oluşuyor. Birinci sınıf üretkenlik özellikleriyle gelişmiş donanım ve teknolojilere sahip yeni Galaxy Tab S8 serisinde yer alan Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra modelleri ise geliştirilmiş yeni bir ‘S Pen’ ile birlikte sunuluyor.

 

Geliştirilmiş ve yeni özelliklerle güncellenmiş S Pen, kullanıcılara kağıt üzerine yazmaktan farkı olmayan eşsiz bir deneyim sunuyor. Samsung’un ‘Clip Studio Paint’ ile yaptığı özel iş birliği sayesinde akıllı telefonlar ilk defa dijital bir renk paletine, S Pen bir fırçaya, Galaxy Tab S8’in geniş ekranı ise bir tuvale dönüşüyor. Böylece kullanıcılar, araçları özelleştirebiliyor, istedikleri fırçayı seçebiliyorlar.

 

Kullanıcıların seçtiği tablet hangi boyutta olursa olsun, kutu içeriğinde yepyeni bir S Pen ile geliyor ve bu S Pen, şarj olması için Galaxy Tab S8 serisi modellerinin arkasındaki yuvaya oturuyor. Ultra düşük gecikme süresine sahip S Pen ile kullanıcılar en yaratıcı fikirlerini yazıp, tasarlayıp, karalayıp, çizebiliyor. Yeni S Pen’in bir arada sunduğu çok sayıda araç ile etkileyici seviyede bir kontrol imkanı sunuluyor.

 

4K videolar üzerinde hassas düzenlemeler yapılabiliyor

Galaxy Tab S8 Ultra’nın yeni 4K kayıt özelliği ise hem arka hem de ultra geniş ön kamerayla en net ve göz alıcı videoları çekmeye imkan tanıyor. İçerik oluşturucular ve yayıncılar, Samsung’un Ekran Kaydedici aracındaki özelleştirilebilir Selfie Videolarını kullanarak çevrimiçi eğitimleri ve oyunları zahmetsizce görüntüleyebiliyor. Ayrıca, LumaFusion’ın sevilen ve öncü düzenleme aracı da yakında Galaxy Tab S8 Ultra’da kullanılabilir olacak. Bu sayede kullanıcılar, çok yakında Galaxy Tab S8 Ultra ve S Pen’i 4K videolar üzerinde hassas düzenlemeler yapmak için de kullanabilecek.

 

Uzun yıllardır Galaxy S serisi kullanıcılarının memnun olduğu ve severek kullandığı S Pen’ler özelinde Samsung, yeni S8 serisi ile S Pen deneyimini bir adım daha ileriye taşıyor. Tab S7 serisinde 5.6 ms olan tepkime süresi yeni Tab S8+ ve Tab S8 Ultra’da 2.8 ms’ye kadar düşüyor. Tab S7’de 9 ms olan tepkime süresi ise yeni Tab S8’de 6.2 ms’ye düşüyor.

Ultra düşük gecikme süresine sahip, yeni ‘S Pen’le gelen Galaxy Tab S8 ailesi, kullanıcıları en yaratıcı fikirlerini yazmaya, çizmeye ve hayata geçirmeye davet ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir